Contactgegevens wijkteam

Wil je contact met het Wijkteam van 't Veld en 't Vrijveld? Hier vind je de belangrijkste telefoonnummers.

Overlast melden

  • Bel het politienummer 0900-8844 en geef jouw melding door. De wijkagenten voor onze wijk zijn Robert van Heel en Rene van Sint Maartensdijk. Online meldingen doorgeven kan ook. Klik op een van de wijkagenten en vul hier alle gegevens in. 
  • Bel of mail stadstoezicht: 0475-359101 / stadstoezicht@roermond.nl. Of mail onze wijkboa Leon Heuijerjans. 
  • Heb je informatie over ernstige overlast of bedreigingen, maar kun of durf je niet naar de politie te gaan? Neem dan contact op met Misdaad Anoniem. Het onafhankelijke meldpunt waar je anoniem informatie kunt delen. Bel: 0800-700. 

Woonkamer 'Onger Os

Woonkamer Onger Os (Spoorlaan noord 95) is ivm het coronavirus momenteel gesloten. Ook het wijkspreekuur van het wijkteam vervalt hierdoor.  Zodra de situatie het weer toelaat staan wij hier weer voor u klaar. 

Hoe kunt u ons bereiken?

Zorgteam

Bel met vragen voor het zorgteam Kim Goossens (06-11468715). Zij neemt, indien nodig, contact op met haar collega's. 

Politie

Bel met vragen voor de wijkagenten het politienummer: 0900-8844.

Stadstoezicht

Bel met vragen voor de wijkBoa: 0475-359101, of stuur een mail naar stadstoezicht@roermond.nl.

Wijkregisseur

Ankie Somers is bereikbaar via 06-52406710 en ankiesomers@roermond.nl

Social media